Darmowa aplikacja smartRest - zamówienia na miarę dwudziestego pierwszego wieku!

22.06.2017

Darmowa aplikacja  smartRest - zamówienia na miarę dwudziestego pierwszego wieku!

Pozwól sobie na odrobinę wygody – zamawiaj, rezerwuj stolik, przeglądaj menu, nawiguj do smartRest - najsmaczniejszej  restauracji, baru, stołówki w twojej okolicy. Zaoszczędzony czas poświęć na sprawy, które są dla Ciebie ważne - rodzina, znajomi, książka, praca, kino…

do pobrania

 

  Za pomocą smartRest, możesz sprawniej:

* Wyszukać restauracje, które zaoferują Ci tę wyjątkową usługę za darmo - wystarczy, że uruchomisz aplikację, a dowiesz się które restauracje są smart, które dodatkowo oferują ogródek letni, strefę zabaw dla dzieci lub WiFi.


* Otworzyć rachunek i składać dowolne zamówienia - będąc w restauracji nie czekaj aż ktoś do Ciebie podejdzie. Wybierz dania na które masz ochotę i potwierdź zamówienie kiedy chcesz, a smartRest natychmiast poinformuje kucharza, o kolejnym posiłku do przygotowania. Jesteś pierwszy w kolejce.

* Dokonać płatności - po zakończonej uczcie, klikasz "Zapłać", wstajesz i wychodzisz, bez czekania na rachunek i terminal do płatności kartą.


* Możesz także zamówić z dowozem, nie tracisz czasu czekając na rozmowę, dlaczego? Nie musisz dzwonić, wystarczy skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji SmartREST.


Brzmi nieźle? smartRest oferuje szereg dodatkowych benefitów:

* kody promocyjne i vouchery – jedzenie może być tańsze
* dostawy na dowóz pod wskazany adres lub odbiór osobisty - wedle Twojego życzenia
* zaufany system recenzji - ocenę można wydać jedynie zamówionym posiłkom
* przegląd szczegółowych informacji o każdej restauracji oraz każdym posiłku
* przegląd historycznych zamówień - monitoruj swoje wydatki
* najbardziej zaawansowany system doboru dodatków (np. do pizzy, sushi)

Wisienką na torcie w ofercie smartRest jest nowatorski program lojalnościowy. Tutaj zbierasz punkty za każdy posiłek - nie musisz pokazywać kart, pieczątek, znaczków i innych zamierzchłych metod lojalizowania klienta - punkty same się pojawią na Twoim koncie, a wykorzystać je możesz w dowolnej restauracji z programu smartRest.

Uwaga: korzystanie ze smartRest nie wyklucza kontaktu z prawdziwym kelnerem - u niego też możesz złożyć zamówienie, które następnie zobaczysz na ekranie swojego telefonu. Możesz również zostawić napiwek.

Pozostałe wiadomości

S4H
Oprogramowanie S4H to uniwersalny pakiet do obsługi placówek handlowych różnych branż ze szczególnym uwzględnieniem hoteli i restauracji. Dzięki użyciu najnowszych technologii informatycznych rozwiązanie jest skalowalne i bardzo elastyczne. Dzięki umiarkowanym cenom inwestycja w program S4H zwraca się szybko.
Adres
S4H Spółka z o.o.
NIP: 671-17-76-465
KRS: 0000329919
REGON: 320662615
ul. Głogowa 10
78-100 Kołobrzeg
tel.: 94 35 406 40
Kapitał: 250.000zł opłacony w całości
© 2019 S4H Sp. z o.o.

Strona używa plików cookies. Przebywając na niej akceptujesz ich otrzymywanie i przechowywanie.