!!! NOWY MODUŁ PROMOCJE !!!

23.02.2017

 

MODUŁ PROMOCJE

Miło nam poinformować o wprowadzeniu  nowego  modułu, który pojawił się w naszej ofercie - MODUŁ PROMOCJE. Jest to moduł, który pozwoli na jeszcze bardziej efektywną sprzedaż w programie S4H. Cena promocyjna modułu wynosi tylko 600zł netto.

MODUŁ PROMOCJE pozwala na „wyłapywanie” promocji z koszyka. Definiowanie nowej funkcjonalności w programie jest wielowątkowe. Działanie promocjimożna uwarunkować datami, dniami tygodnia, rodzajem rachunku (lokalny, na wynos, z dostawą). Promocję można dodać do danej grupy kontrahentów, może też być aktywna tylko dla rachunków o ustalonej wartości minimalnej. Promocjom można nadać priorytet zgodnie ze swoim numerem, co oznacza że jeśli dla danego rachunku spełnionych jest kilka promocji, to będą one przypisywane zgodnie z numerami - od najniższego do najwyższego. Każdy element promocji może dotyczyć artykułu bądź kategorii, z tym że jedna promocja może posiadać kilka elementów (np. jeśli sprzedano artykuł z kategorii pizza i artykuł z kategorii napój, to na napój udzieli 50% rabatu).  

Pozostałe wiadomości

Array ( [kontakt] => 1 [firma-s4h] => 1 [partnerzy] => 1 [strona-glowna] => 1 [cennik] => 1 [do-pobrania] => 1 [program-dla-restauracji] => 1 [program-dla-gastronomii] => 1 [program-dla-hoteli] => 1 [oprogramowanie-dla-restauracji] => 1 [oprogramowanie-dla-hoteli] => 1 [s4hcentrum] => [abonament] => 1 )