Darmowa aplikacja smartRest - zamówienia na miarę dwudziestego pierwszego wieku!

2017-06-22

Darmowa aplikacja  smartRest - zamówienia na miarę dwudziestego pierwszego wieku!

Pozwól sobie na odrobinę wygody – zamawiaj, rezerwuj stolik, przeglądaj menu, nawiguj do smartRest - najsmaczniejszej  restauracji, baru, stołówki w twojej okolicy. Zaoszczędzony czas poświęć na sprawy, które są dla Ciebie ważne - rodzina, znajomi, książka, praca, kino…

do pobrania

 

  Za pomocą smartRest, możesz sprawniej:

* Wyszukać restauracje, które zaoferują Ci tę wyjątkową usługę za darmo - wystarczy, że uruchomisz aplikację, a dowiesz się które restauracje są smart, które dodatkowo oferują ogródek letni, strefę zabaw dla dzieci lub WiFi.


* Otworzyć rachunek i składać dowolne zamówienia - będąc w restauracji nie czekaj aż ktoś do Ciebie podejdzie. Wybierz dania na które masz ochotę i potwierdź zamówienie kiedy chcesz, a smartRest natychmiast poinformuje kucharza, o kolejnym posiłku do przygotowania. Jesteś pierwszy w kolejce.

* Dokonać płatności - po zakończonej uczcie, klikasz "Zapłać", wstajesz i wychodzisz, bez czekania na rachunek i terminal do płatności kartą.


* Możesz także zamówić z dowozem, nie tracisz czasu czekając na rozmowę, dlaczego? Nie musisz dzwonić, wystarczy skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji SmartREST.


Brzmi nieźle? smartRest oferuje szereg dodatkowych benefitów:

* kody promocyjne i vouchery – jedzenie może być tańsze
* dostawy na dowóz pod wskazany adres lub odbiór osobisty - wedle Twojego życzenia
* zaufany system recenzji - ocenę można wydać jedynie zamówionym posiłkom
* przegląd szczegółowych informacji o każdej restauracji oraz każdym posiłku
* przegląd historycznych zamówień - monitoruj swoje wydatki
* najbardziej zaawansowany system doboru dodatków (np. do pizzy, sushi)

Wisienką na torcie w ofercie smartRest jest nowatorski program lojalnościowy. Tutaj zbierasz punkty za każdy posiłek - nie musisz pokazywać kart, pieczątek, znaczków i innych zamierzchłych metod lojalizowania klienta - punkty same się pojawią na Twoim koncie, a wykorzystać je możesz w dowolnej restauracji z programu smartRest.

Uwaga: korzystanie ze smartRest nie wyklucza kontaktu z prawdziwym kelnerem - u niego też możesz złożyć zamówienie, które następnie zobaczysz na ekranie swojego telefonu. Możesz również zostawić napiwek.

Pozostałe wiadomości