Firma S4H

Producent oprogramowania wspierającego sprzedaż

Nasza firma zajmuje się produkcją zintegrowanego pakietu oprogramowania komputerowego, wspierającego pracę w dowolnej placówce handlowej. Nasze doświadczenia zdobywaliśmy produkując oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa. W dalszych latach rozszerzyliśmy naszą ofertę i obecnie nasze produkty pracują również w przedsiębiorstwach o innym profilu. Nasz system jest pierwszym w Polsce rozwiązaniem opracowywanym od podstaw do obsługi sieci lokali zarządzanych przez centralę.

Misją S4H jest świadczyć kompleksowe usługi dla naszych Klientów. Opierając się na własnym doświadczeniu  oraz na doświadczeniu naszych Klientów tworzymy oprogramowanie proste w obsłudze, a jednocześnie bogate w przydatne funkcje.

Nasi specjaliści działając na wielu rynkach doskonalili umiejętności dostosowania aplikacji do wzrastających wymagań klientów. Posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych w restauracjach, zakładach żywienia zamkniętego, przedsiębiorstwach cateringowych, hotelach, obiektach uzdrowiskowych, SPA oraz sklepach. Inwestujemy w ludzi, dbając o wykształcenie i wiedzę naszych pracowników. Priorytetem naszego działania jest wykorzystywanie najnowszych technologii informatycznych do spełniania indywidualnych i stale rozwijających się potrzeb naszych Klientów. Ponieważ nasze systemy wykorzystuje ponad 2000 użytkowników w Polsce i poza jej granicami, udało nam się obniżyć koszty produkcji programów, które mimo wysokiej jakości nie są dobrem luksusowym, na które byłoby stać tylko największe firmy.

Oferujemy również sprzedaż specjalistycznego sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych oraz świadczymy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przewidujemy możliwość otrzymania sprzętu zastępczego na czas naprawy. Świadczymy również usługi serwisowe w systemie całodobowym.

Zapraszamy do współpracy firmy komputerowe – oferujemy korzystne rabaty i bezpłatną pomoc techniczną dla wszystkich firm zamierzających sprzedawać nasze oprogramowanie w kraju i za granicą.