Program dla gastronomii

Nowoczesne rozwiązania dla gastronomii

Firma S4H zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla hoteli i gastronomii, zarówno dla dużych jak i małych obiektów. Nasz program dla gastronomii to jedna z najlepszych aplikacji dostępnych na rynku. Stale rozwijane oprogramowanie zyskuje cały czas na swojej funkcjonalności, tak ważnej w obsłudze nowoczesnych restauracji i innych obiektów gastronomicznych.

Nasze aplikacje przeznaczone dla obiektów gastronomicznych posiadają wszelkie niezbędne moduły, które przyspieszą pracę i obsługę klientów. Ponieważ firma S4H zajmuje się całościowym wdrażaniem i wyposażaniem restauracji i kuchni w systemy informatyczne, oprócz samego oprogramowania możemy Państwu zapewnić odpowiednie, wysokiej jakości urządzenia POS , drukarki fiskalne i drukarki bonowe – znakomicie współpracujące z naszymi programami .

Osoby wymagające z całą pewnością docenią dużą ilość modułów dodatkowych, pozwalających zarządzać nie tylko jedną restauracją, ale również całą ich siecią, pełnić kontrolę nad pracownikami za pomocą kamer i wyświetlać Klientowi na dodatkowym ekranie aktualną zawartość jego rachunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na programy dla gastronomii.

Array ( [kontakt] => 1 [firma-s4h] => 1 [partnerzy] => 1 [strona-glowna] => 1 [cennik] => 1 [do-pobrania] => 1 [program-dla-restauracji] => 1 [program-dla-gastronomii] => 1 [program-dla-hoteli] => 1 [oprogramowanie-dla-restauracji] => 1 [oprogramowanie-dla-hoteli] => 1 [s4hcentrum] => [abonament] => 1 )