Dla małej gastronomii - S4H POS Lite

2016-08-01

Dla małej gastronomii - S4H POS Lite

Obecnie proponujemy dla małych lokali gastronomicznych uproszczoną wersję naszego oprogramowania w rewelacyjnie niskiej cenie 490 zł netto. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w małych restauracjach, barach, kawiarniach czy food truck-ach. Oprogramowanie S4H POS w wersji Lite można zainstalować na tablecie z systemem operacyjnym Windows, co powoduje, że całe rozwiązanie jest bardzo tanie i może konkurować z kasą fiskalną.

 

S4H POS Lite jest znakomitym narzędziem, które przyspieszy pracę każdej małej restauracji. Posiada przystępną cenę, charakteryzuje się prostotą obsługi, posiada przyjazny i nowoczesny interfejs, zapewniający bardzo dobrą ergonomię pracy. Podczas tworzenia aplikacji bardzo duży nacisk został położony na wygodę pracy na tabletach i terminalach dotykowych, z tego też powodu na każdym ekranie programu użytkownik znajdzie duże klawisze ułatwiające pracę. Program posiada dużą ilość funkcji, które pomagają sprawnie obsługiwać klientów restauracji, baru lub innego obiektu gastronomicznego. Intuicyjność aplikacji powoduje, że pracownicy niezwykle szybko uczą się z niego korzystać.

Program POS Lite umożliwia pracę na jednym stanowisku sprzedaży. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby wraz z rozwojem lokalu gastronomicznego rozszerzyć również możliwości programu. Dokupienie i instalacja modułu POS w pełnej wersji nie spowoduje utraty jakichkolwiek danych zapisanych przez aplikację w wersji Lite. Poszerzona wersja programu pozwala również na współpracę z systemem S4H Chef służącym do zarządzania gospodarką magazynową obiektów gastronomicznych, hotelowych i sklepów.

Pozostałe wiadomości

S4H
Oprogramowanie S4H to uniwersalny pakiet do obsługi placówek handlowych różnych branż ze szczególnym uwzględnieniem hoteli i restauracji. Dzięki użyciu najnowszych technologii informatycznych rozwiązanie jest skalowalne i bardzo elastyczne. Dzięki umiarkowanym cenom inwestycja w program S4H zwraca się szybko.
Adres
S4H Spółka z o.o.
NIP: 671-17-76-465
KRS: 0000329919
REGON: 320662615
ul. Głogowa 10
78-100 Kołobrzeg
tel.: 94 35 406 40
Kapitał: 250.000zł opłacony w całości
© 2019 S4H Sp. z o.o.

Strona używa plików cookies. Przebywając na niej akceptujesz ich otrzymywanie i przechowywanie.