Program dla restauracji

Idealne rozwiązanie dla każdej restauracji

Programy do prowadzenia punktu gastronomicznego muszą spełniać wysokie wymagania. Dobrze zaprojektowany program dla restauracji to gwarancja szybszej obsługi gości, dokładniejszego rozliczenia zakupionych produktów, a także możliwości prowadzenia akcji promocyjnych, zachęcających do wizyty w Twoim lokalu. Program gastronomiczny musi być też łatwy w obsłudze - pozwoli Ci to zminimalizować koszty szkolenia personelu.

 

Kucharz nie zgubi się w gąszczu odręcznych notatek kelnerów

Sprawne przekazywanie zamówień do kuchni to jedna z najważniejszych funkcji programu dla restauracji. Może odbywać się ono za pomocą drukarki bonowej  – kucharz otrzymuje druk z zamówieniem, lub za pomocą systemu S4H KDS – kucharz obserwuje aktualne zamówienia na ekranie telewizora lub monitora oraz może wprowadzać etap przygotowywania danej potrawy.

Doświadczenie i możliwości naszego programu

Duże możliwości, jakie oferuje nasz program dla restauracji sprawiają, że możemy dopasować go do potrzeb konkretnego klienta. Przez lata stworzyliśmy produkt o wielkich możliwościach, który jest używany przez wiele restauracji i innych punktów gastronomicznych każdego dnia.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi programami skontaktuj się z nami lub poczytaj również tutaj. Posiadamy wiele rozwiązań przygotowanych dla firm gastronomicznych prowadzących różny model obsługi klienta i realizowania zamówień. Naszymi klientami są największe firmy w Polsce i za granicą, co świadczy o tym, że nasze programy dla lokali gastronomicznych sprawdzają się w dowolnej sytuacji.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj