Firma S4H

Producent oprogramowania wspierającego sprzedaż

Firma S4H od ponad 10 lat zajmuje się produkcją zintegrowanego pakietu oprogramowania komputerowego. Budowa modułowa pozwala stworzyć zestaw dopasowany do potrzeb indywidualnych klienta. Gotowy pakiet narzędzi to skuteczne zarządzanie biznesem i systematyczny wzrost zysku. Nasz system umożliwia obsługę sieci lokali zarządzanych przez centralę, z której właściciel będzie miał dostęp do wszystkich danych.
Specjalizujemy się:
- w produkcji oprogramowania dla sektora HoReCa (oprogramowanie do gastronomii, restauracji, kawiarni, system zarządzania hotelem)
- szkolenia, wdrożenia oraz serwis powdrożeniowy
- sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń fiskalnych
  (drukarki fiskalne, kasy fiskalne, serwery, urządzenia kelnerskie, drukarki, monitory dotykowe, szuflady, wagi, terminale POS)

Pracujemy w dni powszednie w godz. od 8:00 do 16:00

Misją S4H jest budowanie nowoczesnych rozwiązań dla Klientów, aby korzystali z wydajnych narzędzi do zarządzania
i osiągali wzrost zysku w swoim biznesie. 

Opierając się na doświadczeniu kadry zarządzającej branży HoReCa oraz kilkunastoletnim doświadczeniu naszych programistów tworzymy oprogramowanie proste w obsłudze i wyposażone w potrzebne funkcje.
Nasi specjaliści działają na wielu rynkach i doskonalą umiejętności dostosowania aplikacji do wzrastających wymagań klientów. Posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych w restauracjach, zakładach żywienia zamkniętego, przedsiębiorstwach cateringowych, hotelach, obiektach uzdrowiskowych, SPA oraz sklepach. Inwestujemy w ludzi, dbając o wykształcenie i wiedzę naszych pracowników. Priorytetem naszego działania jest wykorzystywanie najnowszych technologii informatycznych do spełniania indywidualnych i stale rozwijających się potrzeb naszych Klientów. Ponieważ nasze systemy wykorzystuje ponad 3000 użytkowników w Polsce i poza jej granicami, udało nam się obniżyć koszty produkcji programów, które mimo wysokiej jakości nie są dobrem luksusowym, na które byłoby stać tylko największe firmy.
Oferujemy również sprzedaż specjalistycznego sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych oraz świadczymy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przewidujemy możliwość otrzymania sprzętu zastępczego na czas naprawy. 

Zapraszamy do współpracy firmy komputerowe – oferujemy korzystne rabaty i bezpłatną pomoc techniczną dla wszystkich firm zamierzających sprzedawać nasze oprogramowanie w kraju i za granicą.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj