Oprogramowanie dla restauracji

Nowoczesne oprogramowanie dla nowoczesnej restauracji

Popularna i przyciągająca klientów restauracja to nie tylko miejsce, gdzie można smacznie zjeść. Równie ważna jak produkty wydawane z kuchni jest obsługa klientów – sprawne przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich osobom odpowiedzialnym za ich realizację.

Notowanie na małych karteczkach nawet najprostszych zamówień może okazać się brzemienne w skutkach, ponieważ czasami ciężko jest odczytać choćby jedno słowo zapisane na szybko. A co w sytuacji, kiedy Klient poprosił o modyfikację dania wedle swoich upodobań? Źle przygotowana potrawa to strata produktów, a niezadowolony klient, to klient, który następnym razem wyda pieniądze w innej restauracji.

Firma S4H oferuje restauracjom zaawansowane oprogramowanie wspierające sprzedaż i przygotowywanie zamówień na każdym etapie ich realizowania. Nasze programy gastronomiczne pozwalają na szybkie przygotowanie i złożenie zamówienia dzięki S4H POS (ang.: Point Of Sale). Co ważne, każdy produkt można modyfikować poprzez zdejmowanie lub dodawanie odpowiednich składników do niego przypisanych. Cena zostanie automatycznie wyliczona zgodnie z przypisaną formułą uwzględniającą listę dodatków. Jednym kliknięciem kelner może skierować zamówienie do kuchni, gdzie kucharz w sposób szybki będzie mógł odczytać przesłane zamówienie na wydruku lub na dużym monitorze podłączonym do systemu S4H KDS (Kitchen Display System).

Równie ważnym jak samo złożenie zamówienia przez Klienta w restauracji jest śledzenie jego realizacji. Jest to niezwykle proste dzięki naszym programom, które zostały tak pomyślane, aby spełniać wymagania nawet największych restauracji na świecie. Oznacza to, że kelner może być na bieżąco informowany o statusie zamówienia będąc nawet przy stoliku kolejnego klienta. Mobilne terminale POS? Powiadamianie kelnerów przez SMS czy połączenie telefoniczne w zależności od potrzeb? S4H posiada odpowiednie rozwiązania dla Twojej restauracji.

Kontroluj zamówienie od początku do końca

Jednak każda, nawet najmniejsza restauracja lub lokal gastronomiczny to nie tylko kelnerzy wspierający kuchnię. To również magazyn i odpowiedni marketing w samym lokalu. S4H Chef to aplikacja pozwalająca na jeszcze więcej. Dzięki niej zasoby magazynowe będą zawsze pod kontrolą i nigdy nie zabraknie produktów dla kuchni. Dodatkowo w każdym momencie można sprawdzić szczegółowe statystyki, które pomogą ulepszyć ofertę lokalu i usprawnić pracę dowolnego pracownika.

W S4H rozumiemy, że skuteczna sprzedaż to również marketing wewnątrz samego lokalu. Nieustanne drukowanie plakatów, menu wiszącego nad kasami czy ulotek opróżnia twój portfel? Do tego jest to mało ekologiczne? Nasze programy pozwalają na podłączenie zewnętrznych, dodatkowych monitorów, na których można wyświetlać wszystkie niezbędne informacje dla klientów – od menu po reklamy produktów.

Oprogramowanie dla restauracji S4H - rozwijaj swój biznes

Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny i chcesz się rozwijać, skontaktuj się z naszymi konsultantami, a przygotujemy dla Ciebie oprogramowanie niezbędne do rozwinięcia firmy, dzięki któremu zapanujesz nad swoją restauracją i zwiększysz liczbę gości, co przełoży się na zwiększenie zysków.

S4H Chef

Moduł do zarządzania i kontrolowania biznesu w czasie rzeczywistym

S4H Chef

Moduł służący do świadomego zarządzania wszystkimi procesami od zakupów, przez magazyny i jadłospisy, po sprzedaż. Kierujący lokalem gastronomicznym, siecią restauracji czy obiektami hotelowymi, z pewnością docenią nasze innowacyjne rozwiązanie. 

Czytaj więcej

S4H online Zamów

Moduł sklepu internetowego bez abonamentu i prowizji

S4H online Zamów

Aplikacja webowa, która sprawi, że klienci będą mogli zamawiać dania z każdego miejsca i z każdego urządzenia, bez konieczności oczekiwania na połączenie telefoniczne z restauracją. Korzystanie z zamówień tą drogą daje gościom możliwość zamawiania dań, wyboru dodatków, płatności online, śledzenia statusu zamówienia, a restauracja zyskuje kolejny kanał sprzedaży i dotarcia do klientów.

Czytaj więcej

S4H Caller (aplikacja mobilna Android)

Aplikacja umożliwiająca skrócenie procesu przyjmowania zamówień telefonicznych

S4H Caller (aplikacja mobilna Android)

Darmowa aplikacja na telefon z systemem Android (od wersji 5), umożliwiająca natychmiastowe rozpoznanie klienta obiektu po numerze telefonu.

Czytaj więcej
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj