Oprogramowanie dla hoteli

nowoczesne rozwiązanie dla hoteli

Sprawne zarządzanie obiektem noclegowym, jakim jest hotel, wymaga dzisiaj zastosowania zaawansowanego oprogramowania dla hoteli, które pomoże zarówno w zarządzaniu pokojami jak i gośćmi hotelowymi. Wysokie wymagania stawiane przed hotelami przez klientów, jak również ilość informacji do jakich pracownicy powinni mieć dostęp sprawiają, że tylko zastosowanie odpowiedniego oprogramowania dla hoteli zaowocuje ciągłym rozwojem obiektu.

Każdego dnia coraz więcej przedsiębiorców i pracowników firm przekonuje się, że sprawny przepływ informacji dotyczących firmy i jej klientów, przyczynia się do odniesienia wielu sukcesów. Nasze oprogramowanie S4H Hotel&Spa to zaawansowany program, który pozwala na intuicyjną obsługę klientów podczas ich pobytu w hotelu. Doświadczenie jakie wynieśliśmy podczas współpracy z wieloma hotelami w całej Polsce i poza jej granicami sprawiło, że nasze oprogramowanie dla hoteli łączy w sobie prostotę obsługi połączoną z zaawansowaną funkcjolanością.

Rezultatem jest prosty w użyciu i przyjazny program, dzięki któremu obsługa gościa staje się sprawna i profesjonalna.

Nie bez znaczenia jest możliwość współpracy naszego oprogramowania dla hoteli z pozostałymi programami S4H, co sprawia, że bez trudności możesz obsługiwać klientów nie tylko w obiekcie noclegowym, ale również w restauracji czy barze.

S4H Hotel&Spa

Zarządzaj pensjonatem, hotelem, bazą SPA

S4H Hotel&Spa

Sprawne zarządzanie obiektem noclegowym jeszcze nigdy nie było tak proste. Sporządzaj listę gości, wystawiaj rachunki i faktury, planuj pobyt, rezerwuj zabiegi spa. Połącz system z pozostałymi produktami S4H i zaoferuj swoim Klientom spokojny wypoczynek, a pracownikom bezstresową pracę.

Czytaj więcej

S4H HotelOnline Booking

System rezerwacji pokoi online na stronie www

S4H HotelOnline Booking

System rezerwacji pokoi S4H Booking 2 to znakomite uzupełnienie programu S4H Hotel&Spa. Duże możliwości konfiguracji i prostota działania, jak również brak pośredników sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla każdego obiektu noclegowego.

Czytaj więcej

S4H Sorting

Moduł, analizujący miejsce powstawania odpadów, rodzaj oraz ilość wyrzucanej żywności

S4H Sorting

S4H Sorting to moduł, który analizuje miejsce powstawania odpadów, rodzaj oraz ilość wyrzucanej żywności. we współpacy z modułami S4H POS oraz S4H Chef pozwala na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu.

Czytaj więcej
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj