Program dla gastronomii

Nowoczesne rozwiązania dla gastronomii

Firma S4H zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla hoteli i gastronomii, zarówno dla dużych jak i małych obiektów. Nasz program dla gastronomii to jedna z najlepszych aplikacji dostępnych na rynku. Stale rozwijane oprogramowanie zyskuje cały czas na swojej funkcjonalności, tak ważnej w obsłudze nowoczesnych restauracji i innych obiektów gastronomicznych.

Nasze aplikacje przeznaczone dla obiektów gastronomicznych posiadają wszelkie niezbędne moduły, które przyspieszą pracę i obsługę klientów. Ponieważ firma S4H zajmuje się całościowym wdrażaniem i wyposażaniem restauracji i kuchni w systemy informatyczne, oprócz samego oprogramowania możemy Państwu zapewnić odpowiednie, wysokiej jakości urządzenia POS , drukarki fiskalne i drukarki bonowe – znakomicie współpracujące z naszymi programami .

Osoby wymagające z całą pewnością docenią dużą ilość modułów dodatkowych, pozwalających zarządzać nie tylko jedną restauracją, ale również całą ich siecią, pełnić kontrolę nad pracownikami za pomocą kamer i wyświetlać Klientowi na dodatkowym ekranie aktualną zawartość jego rachunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na programy dla gastronomii.

S4H POS

System sprzedaży kelnerskiej oparty na ekranie dotykowym

S4H POS

S4H POS to nowoczesne narzędzie do sprzedaży, pozwalające kelnerowi w wygodny sposób prowadzić rachunki gości. Bogata funkcjonalność programowania klawiszy, szybkie odnajdywanie żądanego towaru, automatyczne promocje to szybka i skuteczna obsługa klienta.

Czytaj więcej

S4H CHEF

Moduł do zarządzania i kontrolowania biznesu w czasie rzeczywistym

S4H CHEF

Moduł służący do świadomego zarządzania wszystkimi procesami od zakupów, przez magazyny i jadłospisy, po sprzedaż. Kierujący lokalem gastronomicznym lub całą siecią restauracji, z pewnością docenią nasze innowacyjne rozwiązanie. 

Czytaj więcej

S4HONLINE Zamów

Moduł sklepu internetowego bez abonamentu i prowizji.

S4HONLINE Zamów

Spraw, aby Twój klient mógł zamówić ulubione danie w każdym miejscu i bez oczekiwania na połączenie telefoniczne. Udostępnij mu pełną ofertę menu oraz dodatków. Dodaj do swojej strony aplikację webową, która usprawni proces składania zamówień i zwiększy sprzedaż. 

Czytaj więcej
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj