Program dla gastronomii

Nowoczesne rozwiązania dla gastronomii

Firma S4H zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla hoteli i gastronomii, zarówno dla dużych jak i małych obiektów. Nasz program dla gastronomii to jedna z najlepszych aplikacji dostępnych na rynku. Stale rozwijane oprogramowanie zyskuje cały czas na swojej funkcjonalności, tak ważnej w obsłudze nowoczesnych restauracji i innych obiektów gastronomicznych.

Nasze aplikacje przeznaczone dla obiektów gastronomicznych posiadają wszelkie niezbędne moduły, które przyspieszą pracę i obsługę klientów. Ponieważ firma S4H zajmuje się całościowym wdrażaniem i wyposażaniem restauracji i kuchni w systemy informatyczne, oprócz samego oprogramowania możemy Państwu zapewnić odpowiednie, wysokiej jakości urządzenia POS , drukarki fiskalne i drukarki bonowe – znakomicie współpracujące z naszymi programami .

Osoby wymagające z całą pewnością docenią dużą ilość modułów dodatkowych, pozwalających zarządzać nie tylko jedną restauracją, ale również całą ich siecią, pełnić kontrolę nad pracownikami za pomocą kamer i wyświetlać Klientowi na dodatkowym ekranie aktualną zawartość jego rachunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na programy dla gastronomii.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj