Program dla hoteli

Program dla hoteli, który ułatwi Twoją pracę

Zastosowanie pakietu S4H w hotelu daje osobom zarządzającym unikalną możliwość posiadania zintegrowanego systemu opartego na jednej bazie danych.

 

Co to oznacza w praktyce?


- spójną informację o wynikach finansowych, np. obłożeniu i wielkości sprzedaży
- natychmiastowy przepływ danych między modułami
- wspólna numeracja dokumentów
- dostęp do wszystkich faktur z dowolnego komputera
- wspólni kontrahenci i zarządzanie kontaktami
- jeden CRM i dostęp do wszystkich zadań
- precyzyjne ustawienia dostępu dla każdego użytkownika (hierarchia kont)

 

Oprogramowanie dla hoteli S4H zostało tak zaprojektowane, aby każdy właściciel takiego obiektu mógł wykorzystać w pełni jego możliwości. Duża ilość modułów dodatkowych sprawia, że nasza aplikacja będzie spełniać wymagania osób nawet najbardziej wymagających, oczekujących od programu czegoś więcej, niż tylko przechowywania danych.

Co wyróżnia nasz program dla hoteli?

Nasz program dla hoteli to wyjątkowe oprogramowanie, które sprawia, że obsługa klienta jest wyjątkowo prosta. Intuicyjne rozwiązania, jakie zostały tutaj zastosowane sprawiają, że pracownicy hotelu będą mogli bezproblemowo obsługiwać Klienta na dowolnym etapie jego pobytu w hotelu. Dzięki posiadaniu wielu współpracujących ze sobą modułów i wymianie danych o gościach między nimi, pracownicy różnych działów mogą bez przeszkód kontynuować obsługę klienta, jednocześnie mając podgląd na jego dotychczasowe zamówienia.

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze oprogramowanie pozwala na dopasowanie go do Twoich potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że Twoi pracownicy będą mogli skoncentrować się na obsłudze klienta i jego zadowoleniu, a nie na obsłudze programu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oprogramowanie S4H Hotel&SPA – Państwa następnego oprogramowania.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj