Program dla hoteli

Program dla hoteli, który ułatwi Twoją pracę

Zastosowanie pakietu S4H w hotelu daje osobom zarządzającym unikalną możliwość posiadania zintegrowanego systemu opartego na jednej bazie danych.

 

Co to oznacza w praktyce?


- spójną informację o wynikach finansowych, np. obłożeniu i wielkości sprzedaży
- natychmiastowy przepływ danych między modułami
- wspólna numeracja dokumentów
- dostęp do wszystkich faktur z dowolnego komputera
- wspólni kontrahenci i zarządzanie kontaktami
- jeden CRM i dostęp do wszystkich zadań
- precyzyjne ustawienia dostępu dla każdego użytkownika (hierarchia kont)

 

Oprogramowanie dla hoteli S4H zostało tak zaprojektowane, aby każdy właściciel takiego obiektu mógł wykorzystać w pełni jego możliwości. Duża ilość modułów dodatkowych sprawia, że nasza aplikacja będzie spełniać wymagania osób nawet najbardziej wymagających, oczekujących od programu czegoś więcej, niż tylko przechowywania danych.

Co wyróżnia nasz program dla hoteli?

Nasz program dla hoteli to wyjątkowe oprogramowanie, które sprawia, że obsługa klienta jest wyjątkowo prosta. Intuicyjne rozwiązania, jakie zostały tutaj zastosowane sprawiają, że pracownicy hotelu będą mogli bezproblemowo obsługiwać Klienta na dowolnym etapie jego pobytu w hotelu. Dzięki posiadaniu wielu współpracujących ze sobą modułów i wymianie danych o gościach między nimi, pracownicy różnych działów mogą bez przeszkód kontynuować obsługę klienta, jednocześnie mając podgląd na jego dotychczasowe zamówienia.

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze oprogramowanie pozwala na dopasowanie go do Twoich potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że Twoi pracownicy będą mogli skoncentrować się na obsłudze klienta i jego zadowoleniu, a nie na obsłudze programu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oprogramowanie S4H Hotel&SPA – Państwa następnego oprogramowania.

S4H Hotel&Spa

Zarządzaj pensjonatem, hotelem, bazą SPA

S4H Hotel&Spa

Sprawne zarządzanie obiektem noclegowym jeszcze nigdy nie było tak proste. Sporządzaj listę gości, wystawiaj rachunki i faktury, planuj pobyt, rezerwuj zabiegi spa. Połącz system z pozostałymi produktami S4H i zaoferuj swoim Klientom spokojny wypoczynek, a pracownikom bezstresową pracę.

Czytaj więcej

S4H HotelOnline Booking

System rezerwacji pokoi online na stronie www

S4H HotelOnline Booking

System rezerwacji pokoi S4H Booking 2 to znakomite uzupełnienie programu S4H Hotel&Spa. Duże możliwości konfiguracji i prostota działania, jak również brak pośredników sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla każdego obiektu noclegowego.

Czytaj więcej

S4H HotelOnline Cleanroom

Zarządzanie pokojami przez aplikację webową

S4H HotelOnline Cleanroom

Aplikacja S4H Hotel Online Cleanroom to innowacyjne narzędzie wspomagające pracę housekeepingu w Twoim hotelu. Przy pomocy dowolnego urządzenia mobilnego połączonego z publiczną siecią internet Twój personel przekaże informacje o statusie pokoi i ewentualnych usterkach technicznych.

Czytaj więcej
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies.

Akceptuj